Всеукраинский каталог детских товаров: автокресла, коляски, игрушки, одежда, мебель, кроватки Всеукраинский каталог детских товаров
   
   

Авторизация:


     
     
     
     
     
Все объявления >>>

» » » » Bella » Bella Bella Happy Maxi 4 (8-18кг.) BIG PACK 70шт (Белла)
 Bella Bella Happy Maxi 4 (8-18кг.) BIG PACK 70шт (Белла)

Bella Bella Happy Maxi 4 (8-18кг.) BIG PACK 70шт (Белла)

Предложений нет    Сообщите, когда появится!

Підгузки Bella Baby Happy - це сучасні гігієнічні продукти, призначені для немовлят і дітей. Зовнішній шар підгузка являє собою спеціальне покриття, що забезпечує вільний доступ повітря до шкіри дитини, знижуючи ризик роздратування шкіри.


Оценить:  Підгузки Bella Baby Happy - це сучасні гігієнічні продукти, призначені для немовлят і дітей. Зовнішній шар підгузка являє собою спеціальне покриття, що забезпечує вільний доступ повітря до шкіри дитини, знижуючи ризик роздратування шкіри. Підгузки оснащені багаторазовою застібкою-липучкою, що забезпечує зручність їхнього використання. Додатковий захист забезпечує спеціальний нетканий матеріал, що миттєво пропускає вологу усередину підгузка, і внутрішній шар, що рівномірно розподіляє її усередині.

Підгузки Bella Baby Happy пропонують і щось виняткове - у всіх упакуваннях відзначених знаком NEW STANDARD є мішечки для використаних підгузків.

Кожний з п'яти запропонованих розмірів характеризується, крім усього іншого, індивідуальними рисами відповідно до етапу розвитку дитини.Фотографии.    Bella Bella Happy Maxi 4 (8-18кг.) BIG PACK 70шт (Белла).
 Bella Bella Happy Maxi 4 (8-18кг.) BIG PACK 70шт (Белла)


Отзывы.    Bella Bella Happy Maxi 4 (8-18кг.) BIG PACK 70шт (Белла).

Отзывов - нет. Ваш отзыв будет первым.


Имя:    E-mail (скрыт):
    
 
Ваш отзыв:
 
     Проверочный код:      
Обновить картинку [ Ctrl + Enter ] При любом копировании и использовании материалов, гиперссылка на 4baby.ua обязательна.