Всеукраинский каталог детских товаров: автокресла, коляски, игрушки, одежда, мебель, кроватки Всеукраинский каталог детских товаров
   


   

Авторизация:


     
     
     
     
     
Все объявления >>>

» » » НОВА-ХІМ » НОВА-ХІМ Кремоподібний засіб для чищення "Бджілка", 400мл
 НОВА-ХІМ Кремоподібний засіб для чищення

НОВА-ХІМ Кремоподібний засіб для чищення "Бджілка", 400мл

Предложений нет    Сообщите, когда появится!

Чистячий кремоподібний засіб "Бджілка" Кремоподібний засіб "Бджілка" швидко, не пошкоджуючи поверхні, зніме забруднення, жирові відкладення з кухонних меблів, пластикових деталей холодильника і мікрохвильових печей, кахлю, емальованих поверхонь.


Оценить:  Чистячий кремоподібний засіб "Бджілка" Кремоподібний засіб "Бджілка" швидко, не пошкоджуючи поверхні, зніме забруднення, жирові відкладення з кухонних меблів, пластикових деталей холодильника і мікрохвильових печей, кахлю, емальованих поверхонь.Завдяки оригінальній формулі, засіб діє делікатно, надійно і грунтовно. Входить до його складу м'який абразив, який до блиску чистить вироби з нержавіючої сталі, алюмінію, порцеляни, мельхіору і срібла, не залишаючи подряпин.Фотографии.    НОВА-ХІМ Кремоподібний засіб для чищення "Бджілка", 400мл.
 НОВА-ХІМ Кремоподібний засіб для чищення


Отзывы.    НОВА-ХІМ Кремоподібний засіб для чищення "Бджілка", 400мл.

Отзывов - нет. Ваш отзыв будет первым.


Имя:    E-mail (скрыт):
    
 
Ваш отзыв:
 
     Проверочный код:      
Обновить картинку [ Ctrl + Enter ] При любом копировании и использовании материалов, гиперссылка на 4baby.ua обязательна.