Всеукраинский каталог детских товаров: автокресла, коляски, игрушки, одежда, мебель, кроватки Всеукраинский каталог детских товаров
   
   

Авторизация:


     
     
     
     
     
Все объявления >>>

» » » НОВА-ХІМ » НОВА-ХІМ Рідкий миючий засіб "Бджілка-Ворс" для чищення килимів, оббивки м'яких меблів та салонів автомобілів
 НОВА-ХІМ Рідкий миючий засіб

НОВА-ХІМ Рідкий миючий засіб "Бджілка-Ворс" для чищення килимів, оббивки м'яких меблів та салонів автомобілів

Предложений нет    Сообщите, когда появится!

Рідкий миючий засіб "Бджілка-Ворс" для чищення килимів, оббивки м'яких меблів та салонів автомобілів. Об"єм - 1л Прекрасно почистить килими з натуральних і синтетичних волокон, не викликаючи намокання і руйнування клейової основи. Додасть яскравість і свіжість оброблюваним поверхням.


Оценить:  Рідкий миючий засіб "Бджілка-Ворс" для чищення килимів, оббивки м'яких меблів та салонів автомобілів. Об"єм - 1л Прекрасно почистить килими з натуральних і синтетичних волокон, не викликаючи намокання і руйнування клейової основи. Додасть яскравість і свіжість оброблюваним поверхням. Не подразнює шкіру рук! Нешкідливо для домашніх тварин!Фотографии.    НОВА-ХІМ Рідкий миючий засіб "Бджілка-Ворс" для чищення килимів, оббивки м'яких меблів та салонів автомобілів.
 НОВА-ХІМ Рідкий миючий засіб


Отзывы.    НОВА-ХІМ Рідкий миючий засіб "Бджілка-Ворс" для чищення килимів, оббивки м'яких меблів та салонів автомобілів.

Отзывов - нет. Ваш отзыв будет первым.


Имя:    E-mail (скрыт):
    
 
Ваш отзыв:
 
     Проверочный код:      
Обновить картинку [ Ctrl + Enter ] При любом копировании и использовании материалов, гиперссылка на 4baby.ua обязательна.