Всеукраинский каталог детских товаров: автокресла, коляски, игрушки, одежда, мебель, кроватки Всеукраинский каталог детских товаров
   


   

Авторизация:


     
     
     
     
     
Все объявления >>>

» » » » Вундеркинд с пеленок » Вундеркинд с пеленок Комплект карточек по методике Глена Домана Птахи Укр с фактами
 Вундеркинд с пеленок Комплект карточек по методике Глена Домана Птахи Укр  с фактами

Вундеркинд с пеленок Комплект карточек по методике Глена Домана Птахи Укр с фактами

Предложений нет    Сообщите, когда появится!

20 карток з фотографіями птиць для дітей від народження до 6 років, на якісному картоні. Розмір кожної картки 16.5см*19.5см. Детальна інструкція додається.


Оценить:  20 карток з фотографіями птиць для дітей від народження до 6 років, на якісному картоні.

Розмір кожної картки 16.5см*19.5см.

Детальна інструкція додається.

До набору увійшли: голуб, синиця, горобець, снігур, соловей, дятел, шпак, ластівка, сорока, ворона, чайка, лелека, лебідь, орел, сова, павич, фламінго, пінгвін, колібрі, страус.

Картки птахів навмисно зроблені не на білому фоні, а в природному місці існування, оскільки такі картки не лише набагато естетічнєє, але і дають малятам уявлення про спосіб життя пернатих. Зайвих деталей, що заважають сприйняттю, на картинках немає.

На думку американського лікаря Глена Домана, засновника "Інституту прискореного розвитку дитини" таке навчання (навіть по 5 хвилин в день) стимулює розвиток різних відділів головного мозку, завдяки чому у дитини формується фотографічна пам'ять, дитина розвивається набагато швидше за однолітків, і з народження відкриває для себе світ енциклопедичних знань. Головне, в чому Доман, поза сумнівом, прав, це те, що чим менше дитина, тим легше вона вбирає будь-які нові для нього знання.

Потрібно встигнути скористатися цим!Фотографии.    Вундеркинд с пеленок Комплект карточек по методике Глена Домана Птахи Укр с фактами.
 Вундеркинд с пеленок Комплект карточек по методике Глена Домана Птахи Укр  с фактами


Отзывы.    Вундеркинд с пеленок Комплект карточек по методике Глена Домана Птахи Укр с фактами.

Отзывов - нет. Ваш отзыв будет первым.


Имя:    E-mail (скрыт):
    
 
Ваш отзыв:
 
     Проверочный код:      
Обновить картинку [ Ctrl + Enter ] При любом копировании и использовании материалов, гиперссылка на 4baby.ua обязательна.