Всеукраинский каталог детских товаров: автокресла, коляски, игрушки, одежда, мебель, кроватки Всеукраинский каталог детских товаров
   


   

Авторизация:


     
     
     
     
     
Все объявления >>>

Каталка ORION 501 Мотоцикл (Орион)

Каталка ORION 501 Мотоцикл (Орион)

Цены от 353 до 440 грн.    Все цены >> (26)

двухколесный мотоцикл, рaзмepы: 68 х 28.5 х 47 cм

Выбрать магазин и купить


Оценить:  
      5  баллов из 5       Оценок:  1Особенности ORION 501 Мотоцикл (Орион):
  • Moтoцикл 2-x кoлecный Opиoн
  • Paзмepы кaтaлки: 68 х 28.5 х 47 cм
  • Maтepиaл кaтaлки: плacтик, мeтaлл
  • Maкcимaльнaя нaгpузкa: 30 кг
  • Bec кaтaлки: 2.5 кг


Фотографии.   Каталка ORION 501 Мотоцикл (Орион).
Каталка ORION 501 Мотоцикл (Орион)


Отзывы.   Каталка ORION 501 Мотоцикл (Орион).

 добавить отзыв

Мотоцикл подарував синочку на 2 рочки хресний батько. Перші дні синуля розглядав мотоцикл зі всіх сторін, крутив колеса ручками, пробував чи всі болтики добре закручені ))) За тиждень часу він вже почав їздити на ньому. На перший погляд виглядає, що на мотоциклі легко їздити, так як колеса в діаметрі широкі, але насправді потрібно навчитися тримати рівновагу і по черзі відштовхуватися ножками та ще й керувати рулем й дивитися куди їдеш. Тому для розвитку дитини - це просто СУПЕРОВА ІГРАШКА за доступні гроші. Не дивлячись на те, що мотоцикл повністю пластмасовий, він є досить міцний, виготовлений з якісного матеріалу, так як за майже вже рік активної їзди на мотоциклу не тільки по дому, а й на вулиці, то ніде жодна деталь не тріснула і не поламалася. Рекомендую придбати всім батькам такого чудового мотоцикла-всюдихода для спритних маленьких непосидючих діточок.

Natali   19.05.15


Мотоцикл супер!Сыну очень нравиться!Катается на нем почти весь день!Очень прочный,легкий в управлении,легкий по весу.Сын довольный на все 100%!

Александра   28.11.14Имя:    E-mail (скрыт):
    
 
Ваш отзыв:
 
     Проверочный код:      
Обновить картинку [ Ctrl + Enter ] При любом копировании и использовании материалов, гиперссылка на 4baby.ua обязательна.