Всеукраинский каталог детских товаров

45 грн. Тампони китайські для жіночого здоров'я

Тампони китайські для жіночого здоров'я
Дата: 21.09.21
Детские / женские: Женские товары
Вещи: Другое...
Город: Вся Украина
Бренд: Другой...
Цена: 45 грн.
Просмотров: 18
Продавец: and-ne8@mail.ru На сайте: меньше 1 мес. Объявления: 17 шт
Объявление:
Призначення тампонів Beautiful life та Clean Point - очищення організму жінки, нормалізація нормального гормонального стану в репродуктивному віці жінки та відновлення жіночого здоров'я в цілому. Профілактика гінекологічних хвороб. Ці вагінальні шарики сприяють очищенню та підтримці в чистоті слизової оболонки статевих органів жінки.

Здорова слизова - це надійний щит, який оберігає від проникнення та розмноження чужорідних мікроорганізмів.
Відмерлі клітини накопичуються в матці, піхві та при сприятливій температурі, вологості забезпечують середу для різних захворювань, порушень репродуктивної функції.
Результати досягаються завдяки унікальній властивості кульок відшаровуватися; вбирати в себе та виводити назовні омертвілі клітини та токсини.

Фітокомпоненти, що входять до складу тампонів Clean Point та Beautiful life не тільки вбивають і пригнічують розвиток бактерій, а й покращують регенерацію тканин; прискорюють загоєння слизистої; сприяють нормалізації гормонального фону; кровообігу; внутрішньої секреції; обміну речовин в статевих органах і, як наслідок - поліпшення кольору обличчя; зволоження шкіри; розгладження зморшок; усунення веснянок і пігментації.

Фіто тампони Clean Point та Beautiful life - перевірений та реально те що дає гарний лікувальний ефект .

Призначення тампонів - профілактичне : очищення організму жінки, в тому числі позбавлення від безлічі захворювань статевої сфери: ерозія, молочниця, кіста, поліпи, міома, ендометрит та інше.

У більшості жінок при користуванні китайськими тампонами Clean Point та Beautiful life проходять болі, викликані запаленнями органів малого тазу; пропадають менструальні болі. Болі в області яєчників та внизу живота - стихають навіть після одного тампона, а згодом взагалі зникають.
Тампони дуже позитивно впливають на стан печінки: проходять болі, що тягнуть в області печінки. Особливо оцінять тампони ті жінки, які посадили печінку в результаті довгого застосування ліків та антибіотиків.

Вагінальні тампони складаються повністю з натуральних трав.

Beautiful life та Clean Point пройшли понад тисячу клінічних випробувань, що підтверджено стандартом якості.

Вагінальні кульки дають стійкий лікувальний і профілактичний ефект, допомагають позбутися від багатьох серйозних гінекологічних захворювань.

Подробиці про фітотампони, правила застосування, рекомендації до застосування у конкретних гінекологічних проблем, протипоказання, результати та багато іншого Ви зможете дізнатися зателефонувавши по телефону +380681993092 або прочитати в інтернеті наприклад на сайті Тибетської медицини компанії Тібемед в розділі Статті. Консультації та замовлення - по телефону або є вайбер на цьому номері.
Фотографии:
Тампони китайські для жіночого здоров'я
№ 1
Написать автору объявления:
Ваш E-mail: Текст: Прикрепить файл:Еще объявления этого автора:
Тибехитозан. Chitosan oligosaccharide, 60 шт
Показания к применению Тибехитозана : укрепление иммунной функции организма; выводит токсины из крови; улучшает работу кишечника, печени и сердечно-легочной сис...
45 грн
24.09.21
Выбивалка для ковра, ковровых дорожек
Продам новую выбивалку для выбивания пыли из различных ковров или других покрытий на которых скапливается пыль. Звоните 0681993092...
45 грн
24.09.21
Регенерирующая ночная маска для лица с коэнзимом Q10
Регенерирующую ночную маску с коэнзимом Q10 от производителя Tibemed используют для омоложения лица, декольте. Объём маски 200 грамм. В ночную маску Компании...
45 грн
24.09.21
Гігієнічні аніонові прокладки для критичних днів 10 ш
Аніонові прокладки Tibet Care вироблені з використанням самих передових у світі технологій і з самої чистої сировини, яка не викликає алергічних реакцій на тілі...
45 грн
23.09.21

Все объявления этого автора >>


Авторизация