Всеукраинский каталог детских товаров

45 грн. Тампони китайські для жіночого здоров'я

Тампони китайські для жіночого здоров'я
Дата: 04.12.21
Детские / женские: Женские товары
Вещи: Другое...
Город: Вся Украина
Бренд: Другой...
Цена: 45 грн.
Просмотров: 59
Продавец: and-ne8@mail.ru На сайте: 2 мес. Объявления: 22 шт
Объявление:
Призначення тампонів Beautiful life та Clean Point - очищення організму жінки, нормалізація нормального гормонального стану в репродуктивному віці жінки та відновлення жіночого здоров'я в цілому. Профілактика гінекологічних хвороб. Ці вагінальні шарики сприяють очищенню та підтримці в чистоті слизової оболонки статевих органів жінки.

Здорова слизова - це надійний щит, який оберігає від проникнення та розмноження чужорідних мікроорганізмів.
Відмерлі клітини накопичуються в матці, піхві та при сприятливій температурі, вологості забезпечують середу для різних захворювань, порушень репродуктивної функції.
Результати досягаються завдяки унікальній властивості кульок відшаровуватися; вбирати в себе та виводити назовні омертвілі клітини та токсини.

Фітокомпоненти, що входять до складу тампонів Clean Point та Beautiful life не тільки вбивають і пригнічують розвиток бактерій, а й покращують регенерацію тканин; прискорюють загоєння слизистої; сприяють нормалізації гормонального фону; кровообігу; внутрішньої секреції; обміну речовин в статевих органах і, як наслідок - поліпшення кольору обличчя; зволоження шкіри; розгладження зморшок; усунення веснянок і пігментації.

Фіто тампони Clean Point та Beautiful life - перевірений та реально те що дає гарний лікувальний ефект .

Призначення тампонів - профілактичне : очищення організму жінки, в тому числі позбавлення від безлічі захворювань статевої сфери: ерозія, молочниця, кіста, поліпи, міома, ендометрит та інше.

У більшості жінок при користуванні китайськими тампонами Clean Point та Beautiful life проходять болі, викликані запаленнями органів малого тазу; пропадають менструальні болі. Болі в області яєчників та внизу живота - стихають навіть після одного тампона, а згодом взагалі зникають.
Тампони дуже позитивно впливають на стан печінки: проходять болі, що тягнуть в області печінки. Особливо оцінять тампони ті жінки, які посадили печінку в результаті довгого застосування ліків та антибіотиків.

Вагінальні тампони складаються повністю з натуральних трав.

Beautiful life та Clean Point пройшли понад тисячу клінічних випробувань, що підтверджено стандартом якості.

Вагінальні кульки дають стійкий лікувальний і профілактичний ефект, допомагають позбутися від багатьох серйозних гінекологічних захворювань.

Подробиці про фітотампони, правила застосування, рекомендації до застосування у конкретних гінекологічних проблем, протипоказання, результати та багато іншого Ви зможете дізнатися зателефонувавши по телефону +380681993092 або прочитати в інтернеті наприклад на сайті Тибетської медицини компанії Тібемед в розділі Статті. Консультації та замовлення - по телефону або є вайбер на цьому номері.
Фотографии:
Тампони китайські для жіночого здоров'я
№ 1
Написать автору объявления:
Ваш E-mail: Текст: Прикрепить файл:Еще объявления этого автора:
Трава красоты Tibeshuangli для очищения организма
Продукт Тибешангли Tibemed для мягкой очистки организма. Рекомендуется при запорах, вздутиях живота, излишнем весе, при угревой сыпи на лице: угревая сыпь - э...
45 грн
05.12.21
Красители для тканей:дайте любимой вещи вторую жизнь
Краситель для ткани, оригинал, сделан по ГОСТу, от украинского производителя, в пакетах по 5 грамм, для окрашивания вещей в домашних условиях. Цвет который нуже...
45 грн
05.12.21
Чай для очищения кишечника помогает сбросить вес
Китайский Чай Тибемед для очищения кишечника это натуральный продукт , помогающий каждому из нас оставаться здоровыми. Ведь без очищения кишечника с многими пр...
45 грн
05.12.21
Сыворотка c аргирелином от морщин Jomtam
Сыворотка Solution Argireline Coenzyme c аргирелином от морщин 60 мл Аргирелин - безопасная альтернатива ботоксу...
45 грн
05.12.21

Все объявления этого автора >>


Авторизация