Всеукраинский каталог детских товаров
» » » » Bella » Bella Bella Happy Newborn 1 (2-5кг.) 42шт. (Белла)

Bella Bella Happy Newborn 1 (2-5кг.) 42шт. (Белла)

 Bella Bella Happy Newborn 1 (2-5кг.) 42шт. (Белла)
Цены от 9 до 179 грн.     Все цены >>  (3)
Bella Baby Happy Newborn Підгузки розміру Newborn створені для новонароджених дітей вагою від 2 до 5кг. Підгузок на передній стороні має спеціально спроектовану виїмку, що оберігає ніжний пупок від роздратувань.
Выбрать магазин и купить
Оценить:  

Bella Baby Happy Newborn

Підгузки розміру Newborn створені для новонароджених дітей вагою від 2 до 5кг. Підгузок на передній стороні має спеціально спроектовану виїмку, що оберігає ніжний пупок від роздратувань.Підгузки Happy Newborn зроблені спеціально для новонароджених дітей вагою від 2 до 5 кг.

Спеціальна м'яка структура нетканого матеріалу Premium Dry, що захищає шкіру від попрілостей, дозволяє підгузку ще краще усмоктувати сечу й рідкий стілець, які можуть дратувати ніжну шкіру дитини.

Турбуючись про ніжну шкіру малят, ми зробили підгузок повітропроникним. Еластичні бічні оборки перешкоджають проникненню вологи назовні й збільшують зручність користування. Правильно фіксувати підгузок дозволяють багаторазові застібки-липучки. Малюнок на фронтальній стрічці симетричний, що полегшує правильне кріплення застібок.

Фотографии:     Bella Bella Happy Newborn 1 (2-5кг.) 42шт. (Белла)
 Bella Bella Happy Newborn 1 (2-5кг.) 42шт. (Белла)
Отзывы:     Bella Bella Happy Newborn 1 (2-5кг.) 42шт. (Белла)

Отзывов - нет. Ваш отзыв будет первым.

Имя:
E-mail (скрыт):


Ваш отзыв:

Авторизация