Всеукраинский каталог детских товаров
» » » » Bella » Bella Bella Happy Midi 3 (5-9кг.) BIG PACK 82шт (Белла)

Bella Bella Happy Midi 3 (5-9кг.) BIG PACK 82шт (Белла)

 Bella Bella Happy Midi 3 (5-9кг.) BIG PACK 82шт (Белла)
Предложений нет
Підгузки Bella Baby Happy - це сучасні гігієнічні продукти, призначені для немовлят і дітей. Зовнішній шар підгузка являє собою спеціальне покриття, що забезпечує вільний доступ повітря до шкіри дитини, знижуючи ризик роздратування шкіри.
Сообщите, когда появится!
Оценить:  

Підгузки Bella Baby Happy - це сучасні гігієнічні продукти, призначені для немовлят і дітей. Зовнішній шар підгузка являє собою спеціальне покриття, що забезпечує вільний доступ повітря до шкіри дитини, знижуючи ризик роздратування шкіри. Підгузки оснащені багаторазовою застібкою-липучкою, що забезпечує зручність їхнього використання. Додатковий захист забезпечує спеціальний нетканий матеріал, що миттєво пропускає вологу усередину підгузка, і внутрішній шар, що рівномірно розподіляє її усередині.

Підгузки Bella Baby Happy пропонують і щось виняткове - у всіх упакуваннях відзначених знаком NEW STANDARD є мішечки для використаних підгузків.

Кожний з п'яти запропонованих розмірів характеризується, крім усього іншого, індивідуальними рисами відповідно до етапу розвитку дитини.

Фотографии:     Bella Bella Happy Midi 3 (5-9кг.) BIG PACK 82шт (Белла)
 Bella Bella Happy Midi 3 (5-9кг.) BIG PACK 82шт (Белла)
Отзывы:     Bella Bella Happy Midi 3 (5-9кг.) BIG PACK 82шт (Белла)

Отзывов - нет. Ваш отзыв будет первым.

Имя:
E-mail (скрыт):


Ваш отзыв:

Авторизация