Всеукраинский каталог детских товаров
» » » » Прочие... » Манчкін - Українське видання | Украинский Манчкин

Игра Манчкін - Українське видання | Украинский Манчкин

Предложений нет
Манчкін - Українське видання | Украинский Манчкин. Манчкін - це смілива пародія на рольові ігри в жанрі фентезі. Тут не потрібно купувати снарягу, морочитися з вивченням заклинань і витрачати багато часу на похмурі ремісничі роботи, щоб дорости до зачистки підземель.
Сообщите, когда появится!
Оценить:  

Манчкін - Українське видання | Украинский Манчкин.

Манчкін - це смілива пародія на рольові ігри в жанрі фентезі. Тут не потрібно купувати снарягу, морочитися з вивченням заклинань і витрачати багато часу на похмурі ремісничі роботи, щоб дорости до зачистки підземель. Просто лупи монстрів і натягуй на себе шмотки. Ельф? Примірюй Бугайську броню. Міцний ногами? Надягай Чоботи магічного пенделя! Озбройся Ціпком напалму… або навіть Бензопилою кривавої різанини — і мерщій до бою! Закатуй Пацючиху з киянкою та Огидний слиз, а як не злякаєшся Братів Зомбюкіних — можеш сміливо вирушати на полювання за самим Плутонієвим драконом.

Манчкін — динамічна та кумедна гра, яка може легко довести гучну компанію до істерики. А поки твої друзі реготатимуть, ти поцупиш у них все барахло.

Манчкін розходиться мільйонними тиражами — тепер шістнадцятьма мовами світу. Якщо ця гра стане тобі до вподоби, на тебе чекають більш ніж два десятки різних додатків та продовжень. Змішай їх, щоб потрапити у насправді ульотне підземелля!

Комплектація: 168 ігрових карток, кубик, правила гри українською.

Вік: від 12 років

Кількість гравців: 2-6

Тривалість гри: близько 30 хв.

Розмір коробки: 32,5 х 22 х 6 см.

Видавець: Steve Jackson Games (локалізація)

Фотографии:     Игра Манчкін - Українське видання | Украинский Манчкин
Игра  Манчкін - Українське видання | Украинский Манчкин
Отзывы:     Игра Манчкін - Українське видання | Украинский Манчкин

Отзывов - нет. Ваш отзыв будет первым.

Имя:
E-mail (скрыт):


Ваш отзыв:

Авторизация